نخستین مرکز آموزش بین الملل هوشمند جزیره زیبای کیش با حضور دکتر مظفری در مقاطع پیش دبستانی و اول دبستان به بهره برداری رسید.

به گزارش کیش نیوز ، این مرکز آموزشی هوشمند با حضور دکتر مظفری مدیر عامل این سازمان و جمعی از معاونان ،مدیران و مسئولان سازمان، جواد قوامی نژاد رئیس آموزش و پرورش کیش،وحید یعقوبی معاون اداره کل مدارس خارج از کشور و موسس مدارس هوشمند شریف سه شنبه شانزدهم مهر برای نخستین بار از میان مناطق آزاد ایران در جزیره کیش به بهره برداری رسید.

سازمان منطقه آزاد كيش با در اختيار قرار دادن ساختماني به منظور فراهم كردن مكان مناسب براي برپايي اين مدرسه هوشمند بين المللي همكاري كرد.

همچنين اين مجموعه با همكاري دانشگاه شريف و آموزش و پرورش با سرمایه اي بالغ بر  ۵۰۰ میلیون تومان و جذب ٣٥ دانش آموز براي تحصيل به زبان انگليسي در مقاطع پيش دبستاني و اول دبستان در کیش گشایش یافت.

دکتر مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آیین گشایش این مدرسه، ضمن تبریک روز جهانی کودک گفت: همه تلاش مسئولان جزیره کیش بر ارتقاء آموزش و پرورش معطوف شده است و امروز در تمامی حوزه ها شاهد پیشرفت کیش هستیم و در بحث های زیرساختی نیز برنامه هایی کوتاه و بلند مدت  در دستور کار داریم.

وی ضمن اشاره به لزوم توسعه  فضاهای آموزشی کیش افزود:  امیدوارم همه ما به کودکان که سرمایه های بزرگ و ارزشمند کشور هستند توجه کافی داشته باشیم  و بستر مناسبی برای آموزش آنان فراهم کنیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که مرکز نوآوری کیش بدون تردید یکی از بی نظیرترین مراکز در حوزه نوآوری، فناوری وراهبردی در کشور است گفت: با مستقر شدن شرکت های دانش بنیان در مرکز نوآوری، شاهد اتقاقات مثبتی در کیش خواهیم بود و اعتقاد داریم دانش آموزان کیش در این مرکز باید نقش داشته باشند و کادر آن را تشکیل دهند.

دکتر مظفری در ادامه با بیان اینکه جزیره کیش در حوزه علم و فن آوری نیز پیشرفت های چشمگیری را تجربه کرده است گفت: اتفاقات خوبی در این حوزه رخ داده و بستر سازی های مناسب انجام شده و ظرف یک ماه آینده با رایزنی های شورای راهبری و راهبردی در این زمینه، مرکز نوآوری کیش  آغاز به کار می کند و بهترین الگو و پایلوت برای کشور می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین گشایش نخستین مجتمع آموزشی بین المللی هوشمند در جزیره کیش ر ا اتفاقی مبارک برشمرد و گفت: بهره برداری از این فضای آموزشی بین المللی، به طور قطع تاثیر بسزایی در توسعه آموزش و ارتقا کیفیت در کیش خواهد داشت.

گفتنی است این مرکز آموزشی بین المللی هشتمین مرکز بین الملل با محوریت زبان انگلیسی در کشور است.

  • منبع خبر : کیش نیوز