علی نیکویی فرماندار بندرلنگه و مجید ملانوروزی معاون گردشگری سازمان،در خصوص انجام تدابیر لازم برای پذیرایی از گردشگران نوروز 99 بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش کیش نیوز  ، در جلسه ای با حضور مجید ملا نوروزی، فرماندار بندرلنگه و هیئت همراه متشکل از شهردار چارک، بخشدار شیبکوه، رئیس اداره بنادر و دریانوردی لنگه، شهردار کنگ و بخشدار کیش،زوایای مختلف خدمات رسانی به گردشگران نوروز ۹۹ بررسی شد.
مجید ملانوروزی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و دبیر ستاد نوروزی کیش در سال ۹۹نیز با اشاره به اینکه مسافران دریایی از طریق بنادر همجوار کیش وارد جزیره می شوند، این ایام را فرصت طلایی برای شهرداری های همجوار کیش به منظور استفاده از پتانسیل‌های بومی محلی و فعال کردن بازارچه های فصلی محلی برشمرد.
دبير ستاد نوروزي كيش همچنین با بیان اینکه جلسات ستاد نوروزی به صورت مستمر برای ارائه هرچه بهتر خدمات و رفع موانع و مشکلات بزرگ و کوچک گردشگران از دی آغاز شده است گفت: ما باید به خواسته گردشگران توجه کنیم و بر حسب نیاز گردشگر به انجام امور اقدام کنیم.

وی با تاکید بر اینکه زمان باقی مانده تا نوروز فرصتی مغتنم برای ارائه راهکارها و برنامه ریزی موثر است افزود: با توجه به اینکه نوروز يكي از مناسبت های ملي ما محسوب مي شود، بايد به بهترين شكل ممكن به گردشگران خدمت کنیم تا خاطرات خوبي براي میهمانان کیش رقم بزنيم.
ملانوروزی با اشاره به تجربیه خوب سال گذشته در ایام نوروز عنوان کرد : امیدوارم به کمک كميته هاي يازده گانه ستاد نوروزی ، همكاري بخش خصوصي و سرمايه گذاران در پيشبرد اهداف و برنامه ها و سیاست های سازمان منطقه آزاد کیش، اوقات خوشي براي كيشوندان و گردشگران مهيا شود.
ملانوروزي در ادامه اظهار داشت: سال گذشته محدوديت هايي براي ورود خودرو در دستور كار داشتيم اما امسال با توجه به گران شدن قيمت بنزين تدابيري در نظر گرفته شده كه محدودیتی برای ورود خودرو نداریم تا در سيستم حمل و نقل نیز دچار مشكل نشويم.
مجید ملانوروزی دبير ستاد نوروزي كيش با بيان اينكه تمامي پيش بيني هاي لازم در حوزه هاي مختلف براي زمان هاي خاص و بحراني در نظرگرفته شده است گفت: با در نظر گرفتن پيامد ها در زمان بارندگي و بحران كه بخشي از آن به سرزمين اصلي، مبادي ورودي مانند بندر چارك، لنگه وآفتاب مربوط مي شود و بخشي به اسكان گردشگران در جزيره كيش، برنامه ريزي ها انجام شده، تا با تعامل و همیاری مجموعه سازمان و مسئولان بنادر و مبادی ورودی کیش، ايام نوروز به خوبي سپري شود.

همچنین در این نشست علی نیکویی فرماندار بندرلنگه، با اشاره به آمادگی شهرهای همجوار جزیره کیش برای برای خدمات رسانی به گردشگران نوروزی کیش گفت: تمهیدات لازم در مسیر های منتهی به کیش همچون چارک، آفتاب و لنگه برای خدمت رسانی مناسب به گردشگران نوروز کیش در نظر گرفته شده است تا زمینه رضایت گردشگران را فراهم کنیم.

  • منبع خبر : کیش نیوز