دکتر فرشيدي در بازدید از بیمارستان کیش از تلاش های شبانه روزی بیمارستان جزیره ، مرکز توسعه سلامت کیش ، فعالان عرصه اطلاع‌رسانی در راستای جلب اعتماد کیشوندان، مشارکت بخش خصوصی و کمک‌های مردمی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر و  قدردانی نمود.

به گزارش کیش نیوز ، حسين فرشيدي رئيس دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان همراه با محمود حسين‌پور معاون بهداشتي و عبدالله عزيب‌زاده معاون درمان این دانشگاه، پنجشنبه چهاردهم فروردین در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی کیش در جریان اقدامات موثر و تفكيك بخش‌هاي امن (بخش سبز) بخش‌هاي عفوني (بخش زرد) در مقابله با شيوع ویروس كرونا در جزیره کیش قرار گرفت.

فرشیدی از اقدامات موثر مسئولین بیمارستان کیش درخصوص تفکیک بخش‌های پرخطر؛ افزود: با راه‌اندازي كلينيك امام علي (ع)، ‌نحوه پوشش و خدمات رساني به پرسنل و راه‌اندازي بخش بستري ويژه بيماران كرونايي بیمارستان کیش به بهترین شکل ممکن به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه داده است.

وی در ادامه سخنان خود از تلاش های شبانه روزی مرکز توسعه سلامت کیش و از فعالان عرصه اطلاع‌رسانی در راستای جلب اعتماد کیشوندان، مشارکت بخش خصوصی و کمک‌های مردمی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در میان اقشار مختلف جزیره کیش از  آنان تشکر و  قدردانی کرد.

فرشیدی  پس از بازدید از بیمارستان کیش و با حضور معاونین بهداشت و درمان و رئیس مرکز توسعه سلامت صورت گرفت افزود : در جزیره کیش اقدامات خوبی هم از لحاظ پیشگیری و هم از نظر درمان بیماران صورت گرفته که قابل تقدیر است.

وی ضمن بررسی روند غربالگری و درمان تا قرنطینه افراد در کیش گفت: اساس کار مردم باید مراقبت‌های بهداشتی باشد و با کادر بهداشت و درمان همکاری کنند.

محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش نیز با تاکید بر اینکه افرادی که در قرنطینه خانگی هستند،  به‌صورت تلفنی و هم حضوری چک می‌شوند گفت: بیماران و افراد در ارتباط با آنها تا درمان کامل تحت نظر کادر بهداشتی و درمانی هستند.

رضانیا همچنین از اقدامات انجام شده از اول اسفند تاکنون توضیحات مبسوطی ارائه کرد و پیشنهادات و انتقادات مطرح شده از طرف حاضران مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

  • منبع خبر : کیش نیوز