دکتر مظفری در هشتاد و هشتمین جلسه شورای اداری جزیره کیش از واگذاری اسناد مالکیت 502 غرفه مرکز تجاری پس از 17 سال از هفته آینده خبر داد .

دکتر مظفری در هشتاد و هشتمین جلسه شورای اداری جزیره کیش از حل مشکلات پایان کار و اسناد مالکان بازار مرکز تجاری به عنوان نمونه بارز یک اتفاق خوب سخن گفت و عنوان کرد: برای ایجاد رضایت عمومی با همکاری مجموعه مدیریتی در سازمان و شرکت های تابعه، پس از ۱۷ سال این بازار پایانکار خود را دریافت کرد و زمینه برای صدور سند برای ۵۰۲ مالک فراهم شد و اسناد مالکیت غرف هفته آینده به مالکان آنان واگذار خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه به مشکلات و معضلات پروژه های نیمه تمام جزیره اشاره نمود و گفت : هرچند مشکلات ومسائل و گره های زیادی در پروژه ها در کیش شاهد هستیم اما در حوزه های مختلف با تعاریفی که از برنامه ۳ ساله داشتیم و چگونگی عملیاتی کردن آن در قالب بودجه ها، اتفاقات بزرگی را باید به جد رقم بزنیم و با استفاده از ظرفیت های خوب جزیره به نتایج مطلوب دست یابیم.
دکتر مظفری ضمن تقدیر و تشکر ازشورای تامین که در کنار مسئولان و سیستم مدیریتی جزیره گفت: عزیزان ما در شورای تامین همیشه یار و همراه بوده اند و کمک شایانی به حل مسائل کیش داشته اند که با تلاش آنان از ۱۵۴ پروژه نیمه تمام کیش، اصلی ترین آنها در دستور کار قرار گرفته است که بیش از ۱۰۰۰ نفر در آنها گرفتار بوده اند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه به زمین های گود برداری شده بلاتکلیف اشاره کرد که بعد از سرکشی ها و بررسی های مسئولان مربوطه آغاز به کار کردند و خواستار حساسیت و نکته سنجی در پیگیری اینگونه مسائل شد.
وی در ادامه با تاکید بر اتفاقات خوب در مباحث اقتصادی جزیره گفت : اگر در بحث های اقتصادی جزیره اتفاقات خوبی رخ دهد، قطعا رونق این بخش بر تمامی حوزه های فرهنگی اجتماعی و گردشگری نیز تاثیر چشگیری خواهد داشت.
دکتر مظفری در پایان افزود: تسهیلاتی که برای سرمایه گذاران قائل شدیم و بخشی از آن شامل اصلاح شیوه نامه ها و آئین نامه ها بوده تاثیر بسزایی بر تسهیل و رونق امور خواهد داشت و می توانیم از این طریق نارضایتی های مردم را برطرف کنیم و باید مسائل اینچنینی را به جد در دستور کار قرار دهیم.

  • منبع خبر : کیش نیوز